רסקיו רמדי

 
 

תמיד אמרו לנו שניתן לטפל בבעיות נפשיות ורגשיות רק באמצעות תרופות – אז אמרו! רסקיו רמדי הינה תמצית ייחודית של פרחים אשר אינה מוגדר כתרופה ולכן ניתן לרכוש אותה ללא מרשם. התמצית הכה פופולארית מבוססת על תגליותיו של ד"ר באך (אבי תורת פרחי הבאך) באשר לתכונות המרפא של פרחים ולעומת תמציות באך אחרות היא ניתנת לנטילה בכל שעה בה אתם מרגישים שאתם עומדים בפני משבר רגשי או נפשי. רסקיו רמדי תציל אתכם כל פעם מחדש וכעת תוכלו לדעת עליה מעט יותר לפני שתיווכחו בעצמכם.

היה זה ד"ר באך אשר הגה לראשונה את התיאוריה הידועה, כי מצבים נפשיים רבים יכולים לעבור ריפוי ואף ניתנים למניעה באמצעות תערובות של תמציות פרחים אשר אותן איפיין במהלך שנים רבות, כל תמצית והשפעתה הספציפית שלה. לכל פרח התדר הרגשי שלו וכך באמצעות אבחון מקצועי ניתן להתאים לכל אדם תמצית באך, או שילוב תמציות, שתעזור לו באופן ספציפי. פרחי הבאך הנמצאים בתוך תכשיר רסקיו רמדי הינם סטאר אוף בית לחם, רוק רוז, קלמטיס, אימפטיאנס ושרי פלאם.

כל אחד מהפרחים באופן נפרד מסוגל להוות מענה יעיל עבור בעיה נפשית או רגשית ספציפית. ולמשל, רוק רוז משמש לטיפול בחרדות, סטאר אוף בית לחם כנגד עצבות ויגון וכו'. השילוב של כל חמשת הפרחים הללו בתמצית אחת של רסקיו רמדי יכולים לעזור רבות במקרים של פחדים, פוביות, פחד במה, פחד לפני מבחנים, נדודי שינה וכל מצב אחר אשר אתם חשים כי הוא עומד לגרום לכם לסטרס ומצוקה נפשית. ניתן להשתמש ברסקיו רמדי גם בזמן הטראומה או הסטרס ובכך לעצור את מעגל הרשע של תגובות מעין אלו.

רסקיו רמדי הינו תכשיר זול וזמין ומלבד העובדה כי הוא אינו מחייב מרשם רופא, הוא גם מתאים לבני כל הגילאים (גם לתינוקות הסובלים מגזים), לצעירים ולמבוגרים כאחד. אופן הנטילה אינו מסובך כך שכל שיש לעשות הוא לטפטף כ- 4 טיפות מתחת ללשון (או 2 טיפות מהולות במים אצל ילדים) והלחץ, תחושות האשמה, הפניקה והפחד ייעלמו כלא היו.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר